Кибальчич - Taolenn an diskennidi
Ur pennad tennet eus Rodovid BR, ar c'helc'hgeriadur digor.
2
21/2 <1> ♂ Павел Кибальчич [Кибальчичи]3
31/3 <2> ♂ Александр Павлович Кибальчич [Кибальчичи]4
41/4 <3> ♂ Феодосий Александрович Кибальчич [Кибальчичи]Нащадків роду Кибальчичів не залишилося в нашому містечку – вони розкидані по всьому світу. Один із представників династії Феодосій Олександрович Кибальчич проживав у місті Калузі. Його батько Олександр Павлович і Микола Іванович Кибальчич були братами в четвертому поколінні. І в них був один прадід Микита Олександрович Кибальчич (1750 року народження), який служив священиком у селі Врянці Мглинського повіту Чернігівської губернії.
Феодосій Олександрович, 1904 року народження, працював бухгалтером в держстрахінспекції міста Калуги. Про його родинні зв’язки з Миколою Кибальчичем працівники коропського меморіального музею довідались, налагодивши листування з працівниками Державного музею історії космонавтики імені К.Е.Ціолковського.
Велику допомогу надав Ф.О.Кибальчич у виготовленні пам’ятної ювілейної медалі на честь 125-ти річчя з дня народження М.І.Кибальчича. Він допомагав меморіальному музеєві в зборі документів. Надіслав до нього фотокопії проекту повітроплавального апарату М.І.Кибальчича, протокол допиту та інші матеріали, що зберігаються у Московському архіві. Він також надав велику практичну допомогу в розробці тем: „М.І.Кибальчич в реактивній техніці”, „М.І.Кибальчич – революціонер”. Разом з журналістом В.Поляковим вони надіслали до музею сувенірні значки, присвячені Ю.О.Гагаріну, космічним літальним апаратам, музею Космонавтики, а також книги „Конструктор космічних кораблів” (про академіка С.П.Корольова), „Космонавтика на значках СРСР”.
У 1977 році Ф.О.Кибальчич разом зі своїм внуком відвідав меморіальний музей у Коропі